Jezusi vendos te bej nje feste

I bie dera. Bam Bam Bam
-Kush eshte?
-Jam Shen Pjetri
-Cfare ke sjell?
…-Marihuane.
Dhe Jezusi e fut brenda.
Pas ca minutash bie dera prap. Bam Bam Bam
-Kush eshte?
-Jam Shen Antoni.
-Cfare ke sjell?
-kokaine.
-Futu dhe ti thote Jezusi.

Sapo ulen bie dera. Bam Bam Bam Bam Bam
-Kush eshte?
-Jam Juda.
-cfare ke sjelle?
Policine!!!


2 Komente

  1. Kadriu, June 2, 2012:

    keshtu nuk ecen para… larg talljes me te tjeret, kur punet i kemi me keq se askush ne bote…

  2. erinton popaj, June 3, 2012:

    ju qifsha ropt me gjith faqe qe paskeni! RRACISTA!

Komentoni