ekpapa111Kandidati republikan për president të SHBA-së dhe miliarderi Donald Trump, duket se ka filluar të shoqërohet edhe me këngëtaret shqiptare. Së fundmi në një fotografi, Trump shihet nën shoqërimin e Bleona Qeretit i cili e ka kapur për mjedisi.blll

 

SHPËRNDAJE