Zhvishet Erin Heatherton

Nuk është sekret tanimë ajo çka ka parë dhe çfarë e ka tërhequr aktorin Leonardi DiCaprio tek Erin Heatherton. Modelja bionde është shfaqur sërish me bikini me motive të ngjashme me lëkurën e kafshëve ndërsa ka pozuar për linjën e të brendshmeve të “Victoria Secret”. Modelja 23 vjeçare prej gjashtë muajsh është vendosur edhe më shumë në qendër të vëmendjes pasi ka nisur të frekuentohet me aktorin DiCaprio.


 


Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni