Nuk është sekret tanimë ajo çka ka parë dhe çfarë e ka tërhequr aktorin Leonardi DiCaprio tek Erin Heatherton. Modelja bionde është shfaqur sërish me bikini me motive të ngjashme me lëkurën e kafshëve ndërsa ka pozuar për linjën e të brendshmeve të “Victoria Secret”. Modelja 23 vjeçare prej gjashtë muajsh është vendosur edhe më shumë në qendër të vëmendjes pasi ka nisur të frekuentohet me aktorin DiCaprio.


 

SHPËRNDAJE