Dy motra serbe në një krevat krenaria apo turpi i Serbisë..?! (Foto + VIDEO)

[wp-like-locker]Aktualisht më të popullarizuarat në mediat serbe  janë dy motrat serbe Natasha, këngëtare dhe  Kristina stoliste…

ndoshta jo për shkak profesionit të tyre, por për shkak kontakteve të shpeshta fizike e buzore që as nata, madje as krevati nuk i ndanë ato. Ato bienë të flejnë bashkë,  e

mëngjesi i qel s’bashku në një krevat me derë të mylluar dy herë në celës…?! VAZHDON përmes LIKE...

 

Fotografitë për hsitroinë e tyre gojë për goje janë botuar edhe në facebook-un e tyre. Pra këto ishin dy motrat serbe Natasha dhe Kristina të dashuruara marrëzisht  (thuajse nuk paska meshkuj tjerë në Serbi, apo ok.. edhe femra tjera…) që nuk i ndan as krevati, në opinoni serbë ka mendime të larmishme dhe debatet dhe polemikat vazhdojnë në mediat e tyre dhe opinonet janë të lamrishme dhe mes mburrjes dhe turpit serbë…[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !


5 Komente

 1. niku haxhiaj, April 29, 2012:

  ishalla te gjith serbija keshtu behen lesbike  dhe pedera qe te mos shtohen por te humbin si rraca me e keqe ne bot qe jan dhe n j komb i felliqur.

 2. fysi, April 29, 2012:

  qishtu duhet mu dasht motra !!!! :DDDDDDD

 3. Jobre, June 13, 2012:

  nuk edi pse ju rrok zori pèr serbet see nc sa pisa jeni edhe skan bre faj me mir mes veti se me turli kali me kalu jeten nashta edhe ska meshkujt se prej luftes KS jon dashuru me femra kosovare pfffffffffffffff palidhjeeeee aaa secili eka jeten e vet prandaj mundet ta jetoj ashtu siq ja ka qefiiiii

 4. rrushja, June 14, 2012:

  perqka i thojn ‘serb’ se vetem populli i serbijes bojn gjera te kqija, zoti ju marroft ! ju pshty te gjith serbien 

 5. Abedin Selmani, July 29, 2012:

  A PASKA VEND ME U SHTRI MES TNE EDHE UNE AJO?

Komentoni