Jo shumë njerëz e dinë, por ekziston një ilaç natyral dhe i thjeshtë për gërhitjen

Personat që gërhasin nuk janë të vetmit që ballafaqohen me këtë problem, pasi që kjo çështje zakonisht ndikon më shumë në individët që flenë afër atyre.

 

Megjithatë, ky problem i zakonshëm dhe irritues  mund të zgjidhet shumë lehtë me ndihmën e një ilaçi natyral dhe të thjeshtë.

 

Ky ilaç (lëng) i ka ndihmuar shumë njerëzve tjerë të cilët e kanë pasur problemin e njëjtë, dhe të njëjtin efekt do ta ketë edhe te ju.

 

Këta janë përbërësit që ju duhen për këtë ilaç:

 

– Dy molla

 

– Dy karota

 

– Gjysmë limoni

 

– Një rrënjë xhenxhefili

 

Këta përbërës i përzieni në blender dhe e konsumoni pas pak orëve që të jetë përgatitur.

 

Limoni, si produkt i pasur me vitaminë C, ndikon në pastrimin e kanaleve të hundës, ndërsa pastrimin total të hundëve e mundësojnë vetitë e ndryshme të mollëve dhe karotave.

 


Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni