FYROM: DJEG ATA, DJEG NE…A MBAHET ME ZOR KY SHTET ARTIFICIAL ?!

MAQEDONIA  ARTIFICIALE –  FYROM  MULTISHKATËRRUESE
Shkup: Marsh për paqe, miqësi dhe shoqëri pa dhunë. Qëllimi i marshit, siç thonë organizatorët, është të dërgohet mesazh për paqe, bashkëjetesë, për qetësimin e tensioneve për të mirën e të gjithëve.

6 Komente

 1. preshevalee, March 13, 2012:

  Cka me bo me kta paqe bre u myten tuna rre vllaznit shqiptar e knej mshiten melaqe kishe me mbajt paqe FUCK Maqedonve

 2. armando, March 13, 2012:

  keta pisat e maqedonise te vrasin naten e te qajne diten.dhe duan paqe keta.nuk kane asnji ndryshim nga serbet keta kasapet.nuk ka miqesi me maqedonasit.dhe nuk do te kete.

 3. drini preshev, March 14, 2012:

  un jam nga lugina per mendimin tim esht pakkjo qe pe bojn maqedonasit?po nuki se akan sy pik spari partit shqiptare akan ndjenja akan more xhak shqiptari… jo jo kta shohinpor karrikat shumtmira.po ju shqiptart ekeni shumte let me maqedonet ata kurdoni mujtni mimujt edhe me luft por nese boshkohuni a keshtu te perqam xhdo dit shqiptaret rrahen edhe vrahen.por kam nje porosi nga brigada imrahim fejzullahu se nese edhje pak dote vazhdoj mekso provokime leta dije mir gurgevski se per 24 or maqedonasit krejt nvardar ja qesmi a zotni thaqin ato majspari eka rendin se aj pelun rolin e esat pash toptanit teket parasysh se poj afrohet dita.UCK..UQPMB..UQK

 4. faton, March 14, 2012:

  Keta qetnik po e ndikun rrugen e milloshit kta jan ma te zi se ata por ka pak ksi idiota te pa fe

 5. faceri, March 14, 2012:

  kta maqedon bugar jan idiota te mdhej bre flaka dhe fara u hupt nanen jav qifsha

 6. kumanovari, March 14, 2012:

  pse ja fut kot ti drinpresheva kur nuk merr vesh npolitike. ti nuk din se kto te duisllavia na muren nqaf bre. spo guzojn me qu kryt prej gruevskit.ky ali hoxha asht ba si ajo maca nder sofer e spo guxon me dal nshesh . tjet qen tash Menduh aga i kishte ba pike e pese .rrespekt per Menduh Thaqin

Komentoni