Majmunët e pacipë zhveshin tajvanezen

Taipeh, 2 dhjetor – Një 22-vjeçare ishte duke ushqyer majmunët kur ata e “sulmuan” duke kërkuar ushqimin brenda fustanit të saj dhe duke i ulur poshtë pjesën e përparme të tij.

Kjo zhveshje e pacipë nga ana e majmunëve ka ndodhur në një kopsht zoologjik në Tajvan. Megjithë përpjekjet e vajzës, fustani i është ulur shumë siç duket edhe në këto foto, që i transmeton BW


4 Komente

 1. diki, December 6, 2011:

  o skan pas faj ata heheeh

 2. gipa, December 6, 2011:

  po paskan pas qka me prek ne pjesen e eperme

 3. kujtim, December 6, 2011:

  hahaha mir ja pasken bo

 4. denis zeqo, December 6, 2011:

  uhauhauhauha he se se kane per gje keto

Komentoni