Justin Bieber masakrohet në Ring (VIDEO, shiko tek TV Presheva Jonë)

Këngëtari i ri kanadez, më i dashuri i të rinjve Justin Bieber ka pësuar lëndime të rëndë në gjoks dhe fëtyrën e tij në ring nga një mec boksi, njoftona agjencia informative “Presheva Jonë”, duke ju referuar mediave botërore. 

Los Angelos, 20 mars

Madje mediat perendimore duke njoftuar per kete incidnet parapqitejn foto e tij  ku shifet ai i saktosur, maskruar nga të rënat e boksit, kundërshtarit të tij, fotografi këtu që sigurisht miliona fansave të tij nuk do t’i pëlqenin t’i shohin këto skena të përgajkaura.  Pas mecit,  18 vjecari biriet ifotografuar nga kell< tony fotografitë e tija të hajosura janë botuar në revistën e njohur  “Compelx’s”.

(VIDEO, shiko tek TV Presheva Jonë)         http://www.preshevajone.com/


11 Komente

 1. QENDRESA, March 20, 2012:

  ehhehehhehehehehehehehehehehehehheheheheheheheheheheahahahhahahhahahahahahahahhahaahhahahaahahahhahahaah

 2. Anti BieeBer, March 20, 2012:

  hahaha mir e ka :))

 3. butrint, March 20, 2012:

  o shyqyr qe e kan re gejen e ja qifsha ropt fuck justin biber

 4. ibrahim, March 20, 2012:

  se DU hiq KEt far Lope po Nuk DIn me Boksuu Ky …

 5. bini, March 20, 2012:

  ko a genjeshter ktu sbahet fjal per boks po per nje foto shuting

 6. MADRID!, March 20, 2012:

  KU OSHT VIDEO ?

 7. Redaksia, March 20, 2012:

  Justin Bieber masakrohet në Ring (VIDEO, shiko tek TV Presheva Jonë) shkonui krejt ne fund tëfaqes..Flm për bashkepunim…

  http://www.preshevajone.com/

 8. AnTi BieBeRisT, March 21, 2012:

  Leje Bre Se Ky BoTT Oshtt Bree !
  Si Lopp Perngjan !
  Mir Ja Kan Bo !
  oHoHoHo u KnaQa !
  Mut Njeri Osht Ky !

 9. Osmani, March 21, 2012:

  gjithcka qenkerka per marketing, per te  terhequr usera ne website .

  video e plote

  http://www.youtube.com/watch?v=jhys0hYHij0&feature=player_embedded

 10. Diti_unikatil-nr1, March 22, 2012:

  fuck justin bieber ky a gej

 11. qapi, April 30, 2012:

  boll mir ja kan bo

Komentoni