Bleona Qerreti e kënaqur me fotot nudo

Bleona Qerreti ka komentuar në faqen e saj zyrtare në Facebook se është e kënaqur me reagimet dhe komentet që ka marrë prej fansave pasi publikoi foto thuajse nudo këtë javë.Mesa duket Bleona është duke testuar reagimet e fansave për projektet e saj të ardhshme, siç thuhet një film me skena erotike.Deri atëherë, Bleona po i mban fansat të karikuar duke publikuar foto të reja thuajse çdo javë.


Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni