Me fat Juventusi qe do te perballet me FC Porton. Sfida interesante do te jene mes FC Bayern München e Arsenal dhe PSG – Paris Saint-Germain – FC Barcelona te cilat jane ndeshur shpesh kohet e fundit. Pa fat SSC Napoli qe do te perballet me Real Madrid C.F.

Ja ciftet e plota :

 

Manchester City-Monaco

Real Madrid-Napoli

Benfica- Borussia Dortmund

Bayern Monaco-Arsenal

Porto-Juventus

Bayer Leverkusen- Atlético de Madrid

Sevilla FC- Leicester City Football Club

 

SHPËRNDAJE