PSG’ja nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Cristiano Ronaldo

4Revista, ‘France Football’, e ka targetuar yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldon, si prioritetin numër një për kampionët e Francës, Paris Saint Germain.

Ronaldo disa herë ka përsëritur se nuk dëshiron të largohet nga ‘Santiago Bernabeu’, por një shumë e madhe parash e ofruar nga sheikët, do t’i ndryshonte krejtësisht gjërat.

Përveç Ronaldos, PSG dëshiron të transferojë edhe trajnerin e Atletico Madridit, Diego Simeonen si dhe portierin Oblak.

SHPËRNDAJE