(AIK-Presheva Jone)

Drejtuesit e Real Madridit duket se kanë vendosur që ta përforcojnë skuadrën e tyre për sezonin e ardhshëm dhe atë në çfarë mënyre!
Sipas Daily Star, Jose Mourinho sheh dy yjet e Tottenhamit, Gareth Bale dhe Luca Modric si talentë të përkryer për të formësuar skuadrën e tij ideale.
Për këtë arsye, portugezi thuhet, gjithnjë sipas tabloidit britanik, se do të kërkojë nga Florentino Perez që ta vërë në funksion xhirollogarinë e tij për të derdhur 100 milionë funte në arkat e Tottenhamit.

SHPËRNDAJE