(AIK-Presheva Jone)

Sulmuesi i Athletic Bilbaos, Fernando Llorente, ka heshtur spekulimet të cilat thoshin se ai tashmë mund të konsiderohet lojtar i Real Madridit, duke thënë se ende është herët për të folur për një gjë të tillë.
“Vera? Tentoni të lini mënjanë të gjitha spekulimet dhe mos u jepni shumë vëmendje lajmeve të rreme sepse unë nuk e kam ndërmend të transferohem, për momentin”.
“Mourinho është trajner që ka fituar gjithçka. Ai ka fituar dy tituj të Ligës së Kampionëve me dy skuadra të ndryshme dhe tani ai ka sfidën më të madhe në karrierë”, u shpreh Llorente.

SHPËRNDAJE