Gerard Pique ka kaluar momente të vështira gjatë ndeshjes në tenis ndërmjet David Ferrer dhe Kukushkin

 

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka përcjellë ndeshjen e tenisit ndërmjet David Ferrer dhe Kukushkin, e cila po zhvillohet në kuadër të mastersit Madrid Open.

 

Pique është vërshëllyer dhe fyer nga tifozët, për shkak të deklaratave të tij kundër Real Madridit.

Kjo nuk e ka penguar shumë katalunasin, i cili ka vazhduar të qëndroi në stadium

SHPËRNDAJE