(AIK-Presheva Jone)

Mbrojtësi I krahut të majtë të Realit të Madridit Marcelo është deklaruar pas takimit të realit me Levanten se traineri portugez I ka urdhëruar ata që të shënojnë secilën herë që tu vie shanci.

“Traineri ynë në fillim të sezonit është betuar se do ta fitoj kupën dhe për ta vërtetuar seriozitetin me të cilin luajm për këtë kupë ai para ndeshjes na mblodhi të gjithëve dhe na tha që të shënojmë sa më shumë gola që të jetë e mundur”

“Ne duhet ta harrojmë këtë fitore të thellë,pasi që kjo ishte thjeshtë një dhuratë për festat e fundvitit për tifozët tanë,dhe tani duhet të mendojmë për ndeshjet e rradhës të cilat na presin vitin e ardhshëm” ka përfunduar braziliani

SHPËRNDAJE