krasniqi_1471293353-744273Luan Krasniqi po bënë tifo për boksierin turk, Firat Arslan, ndërsa është kundër boksierit shqiptar, Nuri Seferi

Ish kampioni i Evropës në kategorinë e rëndë, Luan Krasniqi ka befasuar të gjithë duke bërë tifo për boksierin turk, Firat Arslan e jo për shqiptarin Nuri Seferi.

“Mezi po pres një ndeshje shumë të mirë, të mikut tim Firat Arslan”, ka shkruar Krasniqi në Facebook.

Kujtojmë se meçi ndërmjet Arslan dhe Nuri Seferit do të zhvillohet me 17 shtator për titullin e Kampionit të Evropës.

SHPËRNDAJE