(AIK-Presheva Jone)

Real Madridi do ta testojë Chelsean me një ofertë për supersulmuesin Didier Drogba, pak ditë para mbylljes së afatit kalimtar dimëror.
Sunday Mirror shkruan se reprezentuesi i Bregut të Fildishtë është pranë largimit nga Stamford Bridge dhe një ribashkim me Jose Mourinhon do të ishte i mirë se ardhur për të.
Real Madridi është edhe zyrtarisht në kërkim të një sulmuesi, ndërsa ndër emrat më të lakuar janë Ruud Van Nistelrooy, Emmanuel Adebayor dhe tani Didier Drogba.

SHPËRNDAJE