Sot është njëra ndër këngëtaret dhe prezantueset më të njohura shqiptare.

Por, e tillë Luana Vjollca nuk ka qenë edhe para dy viteve. Nëse kërkojmë pak në Instagramin e saj, mund të vërejmë se sa e ‘pëlqyer’ ka qenë, nëse shikojmë foton e saj të parë të publikuar, shkruan lajmi.net

Në këtë foto ajo ka vetëm 819 pëlqime (deri tani). Ndërsa tani një foto e saj merr deri 28 mijë pëlqime.

Nëse bëjmë edhe një krahasim në dukjen e saj në foton e parë dhe të fundit deri sot, Luana ka ndryshuar dukshëmscreenshot_1screenshot_3

SHPËRNDAJE