Edhe Meda do ta këndojë një këngë hit të zhandrit  rep, në versionin e tij

Këngëtari i mirënjohur Meda ishte  mysafir në emisioni ”Një kafe me Labin”.  Ai shaplosi momente nga jeta dhe karriera e tij.

Një detaj e ka zbuluar ai së bashku me Labin, ku kanë treguar se në emsionin festiv “Op Labi Party” një reper do ta sjell në variantin rep një këngë të Medës. Kurse edhe Meda do të këndoj një këngë  hit të një reperi. “Meda e ka edhe një këngë që është këngë super hit, u këndu prej një reperi po Meda e këndon në versionin e Medes, për vitin e ri, e kush prej reperave e këndon këngën e  Medes e ju mbetet të jeni bashkë me ne”, – ka thënë Labi duke mos zbuluar detaje të tjera.

Po ashtu,  Meda ka treguar se po pret të bëhet baba për herën e e katërt. Gjinia e bebës pritët të jetë djalë. Ai me këtë rast ka uruar  gjithë ata të cilët nuk kanë fëmijë ta përjetojnë ndjenën e të qenurit prind./21Media

SHPËRNDAJE