Pajtim Kasami i ka shënuar skuadrës serbe Crvena Zvezda.

3Futbollisti i Olympiacosit, Pajtim Kasami ka shënuar gol të bukur kundër skuadrës serbe, Crvena Zvezda.

Skuadra e tij dhe Zvezda kanë luajtur një ndeshje miqësore, para se Olympiacos të luaj në finale të Kupës së Greqisë kundër AEK’ut.

Kasami shënoi golin e dytë në barazimin 2”2 me Zvezdën.

SHPËRNDAJE