jolieee

Brad Pitt ka qenë i dhunshëm ndaj fëmijëve të saj?  është ky shkau qe bukuroshja dhe aktorja e njohur amerikane e Hollivoodit Angelina Jolie u nda nga burri i saj. Dhe mu pe rket edhe ka nis nje hetim policor ndaj tij, njfton agjencia e lajemeve “Presheva jonë” duke ju referuar burimeve te aferta te aktores amerikane Jolie.

Në Los Angeles policia ka hapur nje ankte kudner ish-burrtit te saj. Aktori është subjekt i një hetimi për shkak të një grindje që u zhvillua pak para ndarjes së tij me Angelina Jolie.

Çifti i yjeve që pe dashurinë e përsosur për 12 vjet, është në prag të divorcit. Arsyeja zyrtare? “Mosmarrëveshjet papajtueshme”, kryesisht në lidhje me arsimimin e gjashtë fëmijëve të tyre. Thashethemet mënjanë, disa burime përmendur tensionet e përsëritur në disa, për shkak të konsumit të tepërt të alkoolit dhe marihuanës dhe menaxhimit të zemërimit problemet në Brad Pitt. Dhe kjo është pikërisht nga kjo anë se Services Departamenti i Fëmijëve dhe familjet e Los Angeles policia dhe duhet hetuar: sipas të dhënave nga TMZ, aktori akuzohet se ka abuzuar fëmijët e tij.

SHPËRNDAJE