(AIK-Presheva Jone)

Iker Kasilas,portieri i realit të madridit shprehet para festave të fundvitit se traineri i tyre Mourinho është shumë i kënaqur me Realin.

“Unë mund t’iu siguroj se unë kam folur me Mourinhon dhe ai është i ngazëllyer që është në Madrid, ai dëshiron të qëndrojë këtu një kohë të gjatë dhe të krijojë një ekip të mrekullueshëm, mendoj se ai po e bën këtë shumë mirë”,citoi Casillas.

Real Madridi tash për tash gjendet në pozitën e dytë në La Liga me dy pikë prapa liderit të përbetuar, Barcelonës.

SHPËRNDAJE