Futbollisti i Shkëndijës së Tetovës, Ferhan Hasani ka thënë së pret fitore në ndeshjen ndaj Partizanit që zhvillohet nesër në Beograd.

“Ne jemi mirë të përgatitur dhe e dimë se do të jetë një ndeshje shumë e vështirë. Megjithatë ne kësaj ndeshje i hyje për fitore dhe besoj së do t’ia arrijmë qëllimit, ani pse ata janë favorit”, tha Hasani.

SHPËRNDAJE