(AIK-Presheva Jone)


Drejtori sportiv i Milanit,njëherti krahu i djathtë i Berlusconit presidentit të klubit ka zbuluar se janë në kërkim të një mbrojtësi megjithëatë ata do të presin nëse do të vijë ndonjë mundësi e mirë.

“Në sulm nuk kemi nevoj të forcohemi,jemi spektakolar me Ibrahimovicin,Robinhon,Paton,Cassanon si dhe Inzaghin  i cili presim të kthehet në mars,andaj tani për tani na mungon  një mbrojtës qendre i fortë dhe jemi në kërkim të një të tilli” deklaroi Galliani

“Do ta shfrytëzojmë mundësinë e parë që do të na ofrohet,nuk do të lodhemi shumë për të kërkuar po e përsëris nëse na vije mundësia nuk do ta lëshojmë” ka përfunduar Adriano

SHPËRNDAJE