Edi Rama ka mare nje ftese speciale per te pare nje nga ndeshjet me te bukura te kampionatit gjerman ne kete jave ne mes te Bayrn Munchen dhe Bayer Leverkusen.

Edi Rama permes Twiterit njoftoi qe eshte mysafir nderi i Karl Heinz Rummenige.

SHPËRNDAJE