Formacioni më i mirë në Evropë deri më tani, mungojnë shumë yje (Foto)Portali njohur ‘Goal’ ka publikuar formacionin më të mirë der tani

Besoni apo jo në këtë formacion nuk ka vend për Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin e si befasi tjetër llogaritet ylli i Atleticos Antoine Griezmann, transmeton Sportali.net

Vetëm Chelsea ka dy lojtarë në këtë formacion, Cesar Azpilicuetan dhe Diego Costen ndërsa skuadrat tjera kanë nga një.

Më poshtë mund t’a shihni formacionin e publikuar nga ‘Goal’. /Sportali.net 

SHPËRNDAJE