(AIK-Presheva Jone)

 

Para ndeshjes me Sevillan,anësori i realit është shprehur se po punon që një ditë të bëhet më i miri i globit

“Unë çdo ditë e më tepër jam duke punuar që të bëhem një ditë lojtari më i mirë në botë,ëndrra ime që kur fillova të merrëm me futboll ishte që një ditë të gjendem sa për ta shikuar një ndeshje në Bernabeu,megjithëatë deri sa unë rritesha bashkë me mua rritej edhe dëshira që unë te jem pjesë e asaj skuadre,dhe në fund erdhi dita kur Reali shprehi interesim për mua përderisa unë luaja me Benfikën,nuk hezitova dhe menjëher komfirmova dëshirën time për t’iu bashkuar kësaj skuadre ku po punoj cdo ditë që të bëhem më i miri” është shprehu Angel Di Maria

SHPËRNDAJE