Cili mashkull i kërkoi martesë teniserit serb Gjokoviç ? (FOTO Video )

Më SHUME:

Cili mashkull i kërkoi martesë teniserit serb Gjokoviç ? (FOTO + VIDEO)

Një djalë i ri i ka propozuar martesë yllit të teniserit serb Novak Gjokoviç  gjatë një sesioni trajnimi të hapur për publikun n Flushing Meadow. Tifozi gjatë një stërvitje të dieleën e fundit në publik, ai bërtiti ndërsa ai ishte në mes të turmës, “Gjokoviç, do të martohesh me mua?” shkruan agjencia informative “Presheva Jonë” duke ju referuar nje shkrimi në “Daily News New York.”

Dhe tash nëse flitet se teniseri serb e paska nje të fejuar…sigurisht atë e ka bërë xheloz dhe tashme Gjokoviç do të kujtohet se do ta bëjë dasmën në Veri të Mitorivcës, siq kishte deklaruar ditë më parë..Dhe tash shtrohet  pyetja a thua me me kë me ket djaloshin apo me Jelena?

………………………………………………………………………………………..

 

NE VAZHDIM MUND TE LEXONI TEMEN E RADHES:

Kim Kardashian… me dashuri nga Hawai e deshmon rinine me shrm dhe vijat e trupit seksi…

Duket se Kim u mësua me jetën e detit, aty ku më mirë se kudo mund të bëjë poza sensuale dhe ku linjat e saj të shumëpëlqyera dalin më së miri në pah. 31-vjeçarja shfaqet me kostum banje në pozicione sensuale dhe asnjëherë nuk harron të ekspozojë pjesët e trupit që janë gjithnjë pjesa e saj më e fortë..sharmante, seksi, fleksibile…e cka jo se ja edhe fotot dhe VIDEO-ja e saj.

 

PER ME SHUME TE LEXONI E SHIKONI FOTO E VIDEON PËR PAK MINUTA BASHKARISHT ME KIM KARDIASHIAN..JA EDHE ADRESA:

Kim Kardashian… me dashuri nga Hawai e deshmon rinine me sharm dhe vijat e trupit seksi…Foto + Video

 

 

SHPËRNDAJE