Duket se Kim u mësua me jetën e detit, aty ku më mirë se kudo mund të bëjë poza sensuale dhe ku linjat e saj të shumëpëlqyera dalin më së miri në pah. 31-vjeçarja shfaqet me kostum banje në pozicione sensuale dhe asnjëherë nuk harron të ekspozojë pjesët e trupit që janë gjithnjë pjesa e saj më e fortë..sharmante, seksi, fleksibile…e cka jo se ja edhe fotot dhe VIDEO-ja e saj.[wp-like-locker]

Kim Kardashian i ka shijuar në maksimum ditët saj në plazhin e mrekullueshëm të Hawait së bashku me të dashurin Kanye West dhe nuk ka harruar që herë pas here t’u dërgojë fansave të shumtë ndonjë ‘kartolinë’, në mënyrë që të mos e harrojnë për asnjë moment.

Duket se Kim u mësua me jetën e detit, aty ku më mirë se kudo mund të bëjë poza sensuale dhe ku linjat e saj të shumëpëlqyera dalin më së miri në pah. 31-vjeçarja shfaqet me kostum banje në pozicione sensuale dhe asnjëherë nuk harron të ekspozojë pjesët e trupit që janë gjithnjë pjesa e saj më e fortë.


Me imazhet e publikuara, brunia bukuroshe ‘e siguron’ të dashurin e saj fatlum, Kanye West se do të jetë padyshim preja e zilisë së meshkujve të tjerë.

Kim Kardashian i ka shijuar në maksimum ditët saj në plazhin e mrekullueshëm të Hawait së bashku me të dashurin Kanye West dhe nuk ka harruar që herë pas here t’u dërgojë fansave të shumtë ndonjë ‘kartolinë’, në mënyrë që të mos e harrojnë për asnjë moment.[/wp-like-locker]

 

SHPËRNDAJE