(AIK-Presheva Jone)


Portieri i Real Madridit,Iker Casillas është shprehur se nuk do të thotë humbje e titullit humbja në kampionat ndaj Osasunas dhe se kampionati do të jetë i gjatë dhe i bukur.

“Ne e kemi të qartë se kemi mbetur prapa dhe ju kemi larguar titullit,por askush nuk guxon ta thotë atë se titulli është humbur. Që tani ne duhet të bejmë më të mirën deri në fund dhe nuk guxojme të humbim asnjë pikë,ndërkohë që duhet të presim gabimet e rradhës nga Barcelona.”

“Duhet të gjithë ta kujtojmë atë se ne e kemi edhe ndeshjen direkte kundër Barcelonas e cila poashtu them se do të ketë një rëndësi jashtëzakonishtë të madhe” është shprehur spanjolli

SHPËRNDAJE