(AIK-Presheva Jone)

 

Modelja britanike e “Victoria Secret”, Rosie Huntington-Whiteley, do të zëvendësojë Megan Fox në serinë e re të filmit “Transformers”.

Ndërkohë, 23-vjeçarja është duke shijuar në maksimum famën e saj, ndërsa dukej e mrekullueshme duke pozuar për linjën e re të veshjeve të “Victoria Secret”.

Modelja dhe i dashuri i saj aktor, 43-vjeçari Jason Statham, u fotografuan një javë më parë në intimitet, ndërsa shëtisnin në një rrugë të veçuar të Hollivudit.

SHPËRNDAJE