Florentino Perez ka vendosur për transferimin e madh të Real Madridit në janar. “Mundo Deportivo” shkruan që Perez ka vendosur ta marrë Paulo Dybalan në afatin kalimtar të verës.

Presidenti i Real Madridit ka bërë gati ofertën për Juventusin dhe është i bindur që ajo do të pranohet nga italianët, përcjellë “lajmi.net”.

Pierre-Emerick Aubameyang është një tjetër futbollist që mbetet në orbitën e Realit, por nuk është prioritet si argjentinasi.

Vera do të jetë shumë e nxehtë në relacionin Madrid-Torino.

cats

SHPËRNDAJE