Watford dhe Sunderland do të përballen të shtunën nga ora 13:30 në kuadër të xhiros së 29-të të Premierligës

 

Tabloidit britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

 

Adnan Januzaj pritet të luajë nga minuta e parë në këtë takim, derisa Valon Behrami do të mungoj pasi është i lënduar.

 

SHPËRNDAJE