Barcelona ka identifikuar përforcimin e madh të afatit kalimtar të janarit.

Drejtuesit e Barcelonës duan me çdo kusht transferimin e Joao Cancelos nga skuadra e Valencias.

Klubi nga “Mestalla” ka rënë dakord për t’i shqyrtuar ofertat për mbrojtësin e djathtë dhe më të mirën prej tyre do ta pranojë.

Skuadra e Barcelonës e dëshiron me çdo kusht transferimin e një mbrojtësi të djathtë gjatë afatit të ardhshëm kalimtar pasi që i nevojitet përforcimi i fazës defansive./

SHPËRNDAJE