Fituesja e Big Brother 10 Sophie Reade ka zbuluar se u shndërrua në një konsumatore e drogës që prej kohës kur është ndarë nga futbollisti Mario Balotelli dhe është diagnostikuar me depression klinik. 23 vjeçarja u nda nga Mario pasi mësoi se sulmuesi i Manchester City e tradhëtoi me mikeshën e saj të ngushtë Fayer-Evette Betts. Përmes Twitter ajo ka treguar tanimë se po merr ndihmën e specializuar për ta luftuar depresionin dhe varësinë ndaj drogës.

SHPËRNDAJE