Minire moj moter…Foto + VIDEO

Këngëtarja e cila “u sulmua” kohë më parë për këngën e saj kushtuar vendlindjes, Mitrovicës, pasi që rezultoi e vjedhur, ka vazhduar me projekte të tjera. 

Mihrije Braha kësaj here ka bashkuar forcat me grupin e njohur Ilirët, me të cilët ka realizuar një këngë me titull “Minire moj motër”.

Këngëtarja e ka publikuar edhe vet këngën në profilin e saj në “Facebook” duke shtuar gjithashtu edhe foto të bëra gjatë xhirimeve të videoklipit.indeksonline


5 Komente

 1. Mere_ngues, August 12, 2012:

  bukur shume

 2. Harkanebior, August 12, 2012:

   bukur shume

 3. dete, August 16, 2012:

  sen spaska than miha valla

 4. dete, August 16, 2012:

  oj mihri kuku qka paske ba sen hiq
  spaske than

 5. bashk komb, September 7, 2012:

  ksaj i thon muyik dhe arte ne kosov diku ne shtetet tjera jo qe dota quanin hajniu por edhe dote gjobitet per vjedhje te autorsis ser kenges
  une jam 54 vjecar kur isha 7 vjecar asht interpretu kjo kenge oj mihrije marre marre oj kosov

Komentoni