Kate Upton seksi dhe synonim i sharmit dhe temperaturave të padurueshme (FOTO + VIDEO)

Modelja seksi Kate Upton ka kryer një set fotografik me fotografin e njohur Terry Richardson.Por përveç fotove ajo ka kërcyer nën rimtet e muzikës hip hop duke treguar që është një fanse e saj. Video është publikuar në faqen e Terryt por menjëherë është çensuruar nga YouTube për shkak të veshjes jo të përshtashme të Kate, shkruan shqiptarja. Modelja ka perfomuar me një bikini mjaft të vogël ku ka ekspozuar një pjesë të mirë të trupit të saj

REDAKSIA

VIDEO …KATE UPTON…VIDEO…KATE UPTON …VIDEO….VAZHDON përmes LIKE... [wp-like-locker] Kate Upton vazhdon t’i magjepsë meshkujt

 

Kjo bukuroshe i ka vetëm 19 vjet, është lindur në Michigan, ndërsa është rritur në Florida ku me vjet është marrë me sport.

Modelja e “Victoria’s Secret”, Kate Upton, e tërhoqi vëmendjen e gjinisë mashkullore me fushatën e re të kësaj shtëpie të modës, dhe me çka tjetër, pos me linjat e saj seksi.

Kjo bukuroshe i ka vetëm 19 vjet, është lindur në Michigan, ndërsa është rritur në Florida ku me vjet është marrë me sport.

VIDEO …KATE UPTON..VIDEO..KATE UPTN …VIDEO….

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Kate Upton Kate Upton

Kate Upton

Kate UptonKate Upton

Kate Upton

Kate Upton [/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA


3 Komente

 1. EdiEdi Edi, May 27, 2012:

   Vetem ne shqipetaret i ropatin lexuesit keshtu,,,kliko like te shikosh fotot !!!!! I merzisni lexuesit ne kete menyre……..unlike

 2. preshevajone, May 28, 2012:

  Qëllimi LIKE është thjesht për ruajtjen e të miturve për t ‘mos i shikuar këto foto që nuk i takon  oshës së tyre. Normalisht facebook duhet të posedojnë të rriturit dhe jo fëmijët. Prandja, për cdo shikoim nga ane  fëmijve këto foto përgjejgës jnaë prindërit e tyre ose qëi lejojnë ata, ose që ju kanë mundësuar të hapin fb. falemnderit për mirkuptim !

  REDAKSIA

 3. preshevajone, May 28, 2012:

  Qëllimi LIKE është thjesht për ruajtjen e të miturve për t
  ‘mos i shikuar këto foto që nuk i takon  moshës së tyre. Normalisht
  facebook duhet të posedojnë të rriturit dhe jo fëmijët. Prandaj, për cdo
  shikim e këtyre fotove nga ana e  fëmijëve, përgjegjës janë prindërit e
  tyre ose që i lejojnë  ose që ju kanë mundësuar të hapin fb.
  falemnderit për mirëkuptim !

  REDAKSIA
   

Komentoni