Modelja seksi Kate Upton ka kryer një set fotografik me fotografin e njohur Terry Richardson.Por përveç fotove ajo ka kërcyer nën rimtet e muzikës hip hop duke treguar që është një fanse e saj. Video është publikuar në faqen e Terryt por menjëherë është çensuruar nga YouTube për shkak të veshjes jo të përshtashme të Kate, shkruan shqiptarja. Modelja ka perfomuar me një bikini mjaft të vogël ku ka ekspozuar një pjesë të mirë të trupit të saj

REDAKSIA

VIDEO …KATE UPTON…VIDEO…KATE UPTON …VIDEO….VAZHDON përmes LIKE... [wp-like-locker] Kate Upton vazhdon t’i magjepsë meshkujt

 

Kjo bukuroshe i ka vetëm 19 vjet, është lindur në Michigan, ndërsa është rritur në Florida ku me vjet është marrë me sport.

Modelja e “Victoria’s Secret”, Kate Upton, e tërhoqi vëmendjen e gjinisë mashkullore me fushatën e re të kësaj shtëpie të modës, dhe me çka tjetër, pos me linjat e saj seksi.

Kjo bukuroshe i ka vetëm 19 vjet, është lindur në Michigan, ndërsa është rritur në Florida ku me vjet është marrë me sport.

VIDEO …KATE UPTON..VIDEO..KATE UPTN …VIDEO….

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Kate Upton Kate Upton

Kate Upton

Kate UptonKate Upton

Kate Upton

Kate Upton [/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

SHPËRNDAJE