A do të shkilet Barça nesër ?!

Nesër luhet ndeshja e parë mes Real Madrid dhe Barcelona në kuadër të Kupës së Mbretit,kush mendoni se do të triumfoj ?

 

[polldaddy poll=5850073]

 


12 Komente

 1. ardian, January 17, 2012:

  me shkel ska nevoj…a me mujt kena me mujt neser edhe fort.

 2. d, January 17, 2012:

  HALA MADRIT

 3. d, January 17, 2012:

  HALA MDRITISTA

 4. valon, January 17, 2012:

  këtë her rronaldo nuk do te ndalet ishalla referi nuk ban me hile ishalla nuk luj per bastore real madrit kuben e bretit

 5. barcelona_gjilan, January 18, 2012:

  ohhhh ju prsh jeni shum njerz me shpres po qet shpres qe e keni per neser ka vdek vetem neser konfirmohet

 6. besart, January 18, 2012:

  KUBA E BRETIT… sdi qe ka qesi titulli, kurr spasna ni valon… harrone ju qe e merrni naj kup sa tsillet emri Barcelona neper La Liga…. Barca e merr edhe Kupen e Mbretit ksaj here

 7. limi, January 18, 2012:

  besart pse kur e pat mar barca kupen aaaaa vjet e ka mar reali edhe sivjet reali von e mer se nuk e ka mo te shkrume barca UNICEF hahhahahaha

 8. bekim, January 18, 2012:

  o ju une ala si e maj mend xhi jom tu e collau realin 3 loja ja ka fitau barces a barca neser mund tja liroje se shaum e kina fitau mo duhet ti lirojm hahahahahahhaha muti madrit

 9. bekim, January 18, 2012:

  o ju une ala si e maj mend xhi jom tu e collau realin 3 loja ja ka fitau barces a barca neser mund tja liroje se shaum e kina fitau mo duhet ti lirojm hahahahahahhaha madrit hahahahaha

 10. Memet, January 18, 2012:

  fc barcelon do te fitoj prej real madrid 5 me 0

 11. lati, January 18, 2012:

  messssiiiiiiiiiii do ta mbys pepen sonte hiq ma larg

 12. tare, January 19, 2012:

  o njerz ju realit kur doni me msu realitetin qe t fortit po shihen mos u mirrna ma me barcelonen

Komentoni