Të bukura, seksi, me këngë dinamike  ato dinë si të tërheqin vëmendjen e të gjithëve. Mbi të gjitha ato performojnë shumë hot , fotografohen duke u dukur joshëse në çdo moment veshur apo zhveshur.

 

Ne jemi mësuar të dëgjojmë se këngëtaret më seksi në botë janë Rihanna, Lovato, Katy Parry, Ariana Grande,Paris Hilton apo edhe emra të tjerë të muzikës botërore.

 

Por surpriza për ne është fakti se tre këngëtaret shqiptare më famë botërorë Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa renditen në listën e artisteve më seksi, duke u shquar për përfomancat  hot dhe fotot shumë provokative.

 

SHPËRNDAJE