jeonida1_1445281421-1243153

Jonida Vokshi ka nisur një romancë me reperin nga Kosova, Capital T i njohur ndryshe si True Kapo.

Sipas faqes “Vipat e Bllokut”, çifti është fotografuar duke u puthur në Londër.

Thuhet se Elvana Gjata është mikesha e të dyve, që i ka njohur dhe ka bërë këtë “shkuesi”, e për të cilën duket se bukuroshja e Digitalbit ndjehet mjaft mirë.

Kjo gjë aktualisht mbetet në kuadrin e thashethemeve, pasi ende nuk ka asnjë konfirmim mes palëve.

260284

SHPËRNDAJE