Trepça e ka humbur derbin shqiptar në basketboll ndaj Tiranës në kuadër të Ligës Ballkanike.

 

Megjithatë, tifozët mitrovicas, “Torcida” kanë lëshuar një mesazh madhështor dhe emocionues.

fb_img_1480024893759

 

SHPËRNDAJE