Kengetari i famshem Justin Bieber u paraqit ne seancen stervitore te ekipi te Barcelones si mysafir special i Neymarit

bieber-ronaldo

Bieber tregoi aftesite e tij prej futbollisti duke impresionuar fansat e barcelones dhe pas kesaj ata filuan te tallen duke e quajtur ate me te mire se Cristiano Ronaldo

SHPËRNDAJE