Carlitos Tevez, sulmuesi argjentinas i Manchester Cityt, rikthehet të jetë një emër i preferuar tek kuqezinjtë e Milanit. Sipas spekulimeve të fundit, drejtuesit e Milanit kanë rinisur tratativat duke rivendosur kontaktet me agjentin e lojtarit dhe drejtuesit e klubit anglez. Objektivi i kuqezinjve, është që të arrijnë të gjejnë formulën e saktë që mund të lërë të kangur palën angleze dhe të përmbushë kërkesat e tyre.

SHPËRNDAJE