Zlatan Ibrahimovic është blerja më e bujshme e Paris Saint Germain dhe bëhet pikërisht familja e suedezit shënjestra e parë e hajdutëve në rrugët e Parisit, pak ditë pas transferimit zyrtar.

Bashkëshortja e tij Helena Seger ra viktimë e dy personave me motorr, të cilët i rrëmbyen çantën me rreth 5 mijë Euro në dalje të një dyqani. Një ogur jo i mirë për suedezin që gjithsesi me pagën që merr në Francë, do ta ketë të lehtë ta gëlltisë mungesën e përqëndrimit të bashkeshortes.

SHPËRNDAJE