Te festojme se bashku me 31 Dhjetor ne nje ambjent te mrekullueshem  me yllin e muzikes shqiptare, kengetaren e madhe e te gjitha rrymave muzikore dhe me top modelen, bukuroshen tone Mira Janji ne Santa Quaranta, njofton agjencia e lajmeve “Presheva jonë”

Ne kete nate festive me rastin e ndërrimit te moteve Mira do te jete e shoqeruar nga Marjol Rrapaj, pastaj nga Gramoz Gramolli (klarinet) dhe Sajmir Nace. Tërë naten, deri në mëngjes do kenaqeni me zërin e top modeles bukuroshes sone këngetaren shumë të njohur Mira Janji.

“Te festojme se bashku me 31 Dhjetor ne nje ambjent te mrekullueshem dhe shume te adhuruar nga une ne Santa Quaranta…” ka thëne per agjencine e lajmeve “Presheva Jonë” Mira Janji. Ju presim qe bashkarisht ta bëjme “sabah” me rastine  nderrimit te motmoteve, me këngetaren tone te njohur duke festuar se bashku Vitin e Ri. Mos e leshoni ket rast..Ju mirëpresim!..

Image associée

SHPËRNDAJE