L’image contient peut-être : 1 personne, lunettes_soleilSurpize per shqiptaret e Gjeneves dhe Zvicres nga pronari i Discos me të njohur ne Gjenevë  Must Club nga Aziz Kosmann eshte e Ftuar mysafire speciale Kengetarja me joshese, sexy ne trojet shiqptare dhe Evropë Shkendije Mujaj. Pra sotne dhe enser ahrrone kim karadshian…e keni para syve tere naten deri ne mengjes “kima karadshian” tone Shkendije Mujaj. Sonte dhe neser ne Gjenevë në Must Club Shkendije Mujaj e cila bashke me ju do ta beje sabah dy dite rresht..Per dy nete keto dite dimri ajo ne discoteken Must Club ne Gjenevë do te shkrijnë edhe akullin.

Azis Kozman, pronar i Discotekes Must Club pe raghejncie  elajemeve “Presheva Jonë” ka phuar se “Ne dyert e Discotekes Must Club para Shkendije Mujaj kane kaluar edhe yjet me te njohura te estrades sone shqiptare per te argetuar te rinje dhe te rejat shqiptare.”

Ju mirëpret Aziz Kozman me stafin e tij të mrekullueshem. Miresevini

 

SHPËRNDAJE