balo_1465544284-4408740Mario Balotelli parashikon se cilat skuadra do t’i kalojnë grupet në Euro 2016

Sulmuesi italian, Mario Balotelli ka parashikuar se cilat kombëtare do të kalojnë të gjitha grupet në Euro 2016.

Ai në shumicën e Grupeve ka kaluar skuadrat favorite, në përjashtim të Belgjikës, ku para saj mendon se do të kualifikohet Suedia.

Në Grupin A, Balotelli beson se Franca dhe Zvicra kalojnë Grupin, duke lënë jashtë Shqipërinë.

SHPËRNDAJE