Selena Gomez thuhet të jetë e tmerruar nga kërcënimet me vdekje të marra në internet nga fanset xheloze të Justin Bieber, pas bërjes publike të lidhjes së tyre të dashurisë.

Këngëtarja 18 vjeçare ka qenë cak i një fushate në internet të organizuar nga fansat e Justin Bieber, në shenjë urrejtjeje për këngëtaren e cila tani ka filluar një lidhje dashurie me tinejxherin sensacional. “Selena është e tmerruar. Ajo është e re dhe kur sheh ato gjëra të shkruara për të, ajo natyrisht se frikësohet. Justin tenton ta qetësojë atë, por çfarë mund të bëjë ai”, theksoi një burim për revistën Star.

SHPËRNDAJE